Kielce
Sparing, Sparing

Korona Kielce

0-1

GKS Katowice

  • Brzozowski (88)

Korona Kielce:

GKS Katowice: Szczuka (70. Kukulski) - Wojciechowski (46. Brzozowski), Kołodziejski, Janiszewski, Jaroszek (80. Warmuz), Wasielewski - Błąd (46. Urynowicz), Repka (46. Stromecki), Dudziński (46. Bród) - Roginić (65. Szwedzik), Szwedzik (46. Kościelniak).

GKS Katowice w pierwszym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej zmierzył się na wyjeździe z Koroną Kielce, która w tym sezonie występuje w rozgrywkach Ekstraklasy. W pierwszej połowie bramek nie oglądaliśmy. Najlepszą okazję w końcówce miał Adrian Błąd, który po wrzutce Marcina Wasielewskiego uderzył z woleja i trafił prosto w bramkarza. 

Na drugie 45 minut wracaliśmy z bezbramkowym remisem. W międzyczasie w składzie GieKSy doszło do kilku zmian. Korona od początku mocno nacisnęła i po jednej z akcji sędzia wskazał na jedenastkę, ale wcześniej gracz gospodarzy był na pozycji spalonej. W 70. minucie Adam Deja strzelał z rzutu wolnego i uderzył w poprzeczkę. Dziesięć minut później GKS stanął przed szansą, gdy do rzutu karnego podszedł Marcin Urynowicz. Bramkarz jednak złapał jego strzał. W 88. minucie w polu karnym z piłką odnalazł się Dawid Brzozowski i to on otworzył wynik spotkania. Więcej bramek nie oglądaliśmy.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
PKO BP Ekstraklasa