Sparing

Rekord Bielsko-Biała

  • (78)
1-2

GKS Katowice

  • Kozłowski (44)
  • Szymczak (70)

Rekord Bielsko-Biała: testowany zawodnik – testowany zawodnik, Pańkowski, Kareta, Żołna, Waluś, Nowak, testowany zawodnik, Wróblewski, Kasprzyk, Mucha oraz Szumera, Madzia, Walaszek, Nocoń, Twarkowski, Kowalczyk, Kasprzak, Czaicki, Wróbel, Sobik

GKS Katowice: Skład w pierwszej połowie: Kukulski (30. Królczyk) - Wojciechowski, Sadowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Błąd, Figiel, Urynowicz, Szwedzik - Kozłowski. Skład w drugiej połowie: Królczyk (60. Kudła) - Brzozowski, Sadowski (80. Warmuz), Jędrych, Rogala, Komandera (73. Pietrzyk) - Sanocki (85. Bród), Stromecki, Urynowicz (63. Wodnicki), Karbownik - Szymczak.

W pierwszym zimowym sparingu GKS Katowice “na górce” w Bielsku-Białej zmierzył się tutejszym Rekordem. W pierwszej jedenastce trener Rafał Górak skorzystał z graczy, którzy w rundzie jesiennej stanowili o sile zespoły. Choć w bramce rozpoczął Patryk Kukulski. Już w pierwszych minutach urazu doznał Patryk Szwedzik, który w starciu z rywalem rozciął skórę na głowie. Na szczęście napastnik GKS-u mógł kontynuować grę. GieKSa miałą przewage, ale nie potrafiła jej udokumentować. Na gola czekaliśmy do 44. minuty. Wtedy kontra katowiczan i gol Filip Kozłowskiego, który wykorzystał to, że bramkarz po dośrodkowaniu odbił piłkę na piąty metr. 

Na drugą połowę wracaliśmy w zmienionym składzie. Szansę dostali m.in. Dawid Brzozowski, Kamil Komandera, a po raz pierwszy na boisku w barwach GKS-u oglądaliśmy Marcina Stromeckiego i Jakuba Karbownika. W 60 minucie prowadzenie gości mógł podwyższyć Krystian Sanocki, który znalazł się z piłką na 16 metrze i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Udało się w 70. minucie po akcji sam na sam Filipa Szymczaka, który takich okazji nie zwykł marnować. Rekord kilka minut później wykorzystał naszą stratę na własnej połowie i strzelił bramkę kontaktową, co zapowiadało ciekawą końcówkę. Obie strony stworzyły szansę, ale więcej bramek nie wpadło.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga