• Szwedzik (67)
  • Bramka samobójcza (83)
6-0

Ruch Radzionków

GKS Katowice: Skład w pierwszej połowie: Kudła - Woźniak, Janiszewski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Sanocki, Jaroszek, Urynowicz, Samiec-Talar - Kozłowski. Skład w drugiej połowie: Królczyk - Wojciechowski, Gierach, Jaroszek, Rogala, Pavlas - Kiebzak, Samiec-Talar (60. Urynowicz), Figiel, Szwedzik - Woźniak.

Ruch Radzionków:

W sobotnie południe GKS Katowice w ramach meczu kontrolnego zmierzyła się na bocznym boisku przy Bukowej z czwartoligowym Ruchem Radzionków. Katowiczanie przez całe 90 minut mieli nad rywalem przytłaczającą przewagę i w efekcie zakończyli mecz wynikiem 6:0. Dwa trafienia zapisał na swoje konto Patryk Szwedzik. Na listę strzelców wpisywali się także Bartosz Jaroszek, Danian Pavlas i Szymon Kiebzak.

GieKSa pierwotnie 21 listopada miała rozegrać mecz ligowy z Resovią Rzeszów, ale spotkanie z uwagi na przypadki zakażenia COVID-19 w drużynie z Rzeszowa zostało przełożone na 1 grudnia. Kolejne starcie o punkty zagramy 26 listopada, gdy przy Bukowej podejmiemy Miedź Legnica.