Stadion Miejski , Katowice, ul. Bukowa 1A
Sparing

GKS Katowice

  • Wojciechowski (27)
  • Stefanowicz (32)
  • Woźniak (37)
  • Broda (88)
4-0

MKS Kluczbork

GKS Katowice: Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Dampc, Rogala – Kiebzak, Gałecki, Stefanowicz, Błąd, Woźniak – Urynowicz. W drugiej połowie wystąpili: Frankowski – Michalski, Janiszewski, Broda, Dampc – Wroński, Habusta, Grychtolik, Bętkowski, Szwedzik – Kurbiel.

MKS Kluczbork:

Sparing z MKS-em Kluczbork był dla GKS-u Katowice ostatnim testem formy przed rozpoczynającymi się wkrótce rozgrywkami ligowymi. Próba generalna odbyła się na głównej płycie Stadionu Miejskiego przy Bukowej. Od początku spotkania z trzecioligowcem inicjatywa należała do naszego zespołu. GKS tworzył sobie sporo sytuacji bramkowych i w pierwszej połowie trzykrotnie zamienił je na bramki. Gole dla GieKSy strzelili Zbigniew Wojciechowski, Maciej Stefanowicz i Arkadiusz Woźniak.

Po przerwie szansę gry otrzymała niemal zupełnie inna jedenastka. Obraz spotkania jednak się nie zmienił. Inicjatywa wciąż należała do GKS-u, a nasi piłkarze często gościli w polu karnym MKS-u. Doskonałej szansy na podwyższenie prowadzenia nie wykorzystał Jakub Habusta, którego strzał z rzutu karnego został obroniony. Ostatecznie wynik sparingu ustalił Mateusz Broda, który tuż  przed końcem wykorzystał zamieszanie po rzucie rożnym.

Już 29 lutego o godz. 17.00 pierwszy w tym roku mecz ligowy. Zapraszamy na Bukową na spotkanie GKS Katowice – Błękitni Stargard.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy