Sparing

GKS Katowice

  • Urynowicz (25)
1-2

Puszcza Niepołomice

  • Stawarczyk (70)
  • Szczepaniak (80)

GKS Katowice: Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Broda, Rogala - Kiebzak, Stefanowicz, Gałecki, Błąd, Woźniak - Urynowicz. Zagrali także: Frankowski, Grychtolik, Kurbiel, Michalski, Janiszewski, Szwedzik, Dampc, Wroński, Bętkowski

Puszcza Niepołomice: Górski - Mikołajczyk, Stępień, Stawarczyk, Testowany - Uwakwe, Żytek, Serafin - Tomalski, Klec, Radionov.

W piątkowe południe GieKSa na “Kolejarzu” zmierzyła się z pierwszoligowym rywalem. Do Katowic przyjechała Puszcza Niepołomice, która po rundzie jesiennej Fortuna 1 ligi zajmuje 14. miejsce. Rywal zdołał stworzyć przewagę i zagrozić kilka razy bramce Bartosza Mrozka, ale to GKS otworzył wynik, gdy w 25. minucie po sprawnej kontrze Marcin Urynowicz dobił strzał Szymona Kiebzaka. Chwilę później słupek obił Adrian Błąd. 

Na drugą połowę trener Rafał Górak dokonał kilku roszad w składzie. Atmosfera na boisku zrobiła się nerwowa, co doprowadziło do małej przepychanki pomiędzy zawodnikami obu ekip. W 70. minucie po ręce w polu karnym jednego z naszych obrońców, Puszcza wykorzystała szansę z rzutu karnego i doprowadziła do remisu. Rywalowi udało się jeszcze wyprowadzić kontrę, po której objął prowadzenie. Katowiczanom tego wyniku nie udało się już zmienić.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy