• Urynowicz (50)
  • Szwedzik (70)
6-0

Gwarek Tarnowskie Góry

GKS Katowice: Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Dampc, Rogala - Kiebzak, Stefanowicz, Gałecki, Błąd, Woźniak - Kurbiel. W drugiej połowie grali: Konefał - Michalski, Janiszewski, Broda, Dampc - Wroński, Bętkowski, Habusta, Grychtolik, Szwedzik - Urynowicz.

Gwarek Tarnowskie Góry:

W sobotnie słoneczne południe GieKSa na “Kolejarzu” zmierzyła się z trzecioligowym Gwarkiem Tarnowskie Góry. Strzelanie w 4. minucie rozpoczął Adrian Błąd po podaniu Szymona Kiebzaka. Na 2:0 podwyższył Maciej Stefanowicz, a kilka akcji później było już 3:0 po drugim trafieniu Błąda. GKS całkowicie zdominował przeciwnika. Do przerwy było 4:0, po raz pierwszy w okresie sparingowym na listę strzelców wpisał się Piotr Kurbiel.

Druga połowa wyglądała bliźniaczo do pierwszej, choć tym razem Gwarek był w stanie wyprowadzić kilka groźnych akcji zakończonych strzałami na bramkę Łukasza Konefała. Jednak w 50. minucie prowadzenie katowiczan podwyższył Marcin Urynowicz. Na listę strzelców wpisał się także Patryk Szwedzik. Gościom ostatecznie nie udało się strzelić bramki i GKS zakończył spotkanie przekonującym zwycięstwem.