Kolejarz , Katowice, Alfreda 1
Sparing

GKS Katowice

  • Bętkowski (65)
  • Szwedzik (85)
  • Szwedzik (90)
3-1

Górnik II Zabrze

  • (21)

GKS Katowice: Konefał - Wojciechowski, Jędrych, Janiszewski, Rogala, Woźniak, Stefanowicz, Gałecki, Wroński, Błąd, Rogalski. Ponadto wystąpili: Mrozek, Michalski, Habusta, Broda, Kompanicki, Bętkowski, Tabiś, Grychtolik, Kiebzak, Urynowicz, Kurbiel, Szwedzik.

Górnik II Zabrze:

Za piłkarzami GKS-u Katowice drugi sparing w trakcie zimowego okresu przygotowawczego. Tym razem nasza drużyna zmierzyła się z drugim zespołem Górnika Zabrze. Mecz rozegrano na boisku Kolejarza.

W wyjściowym składzie GKS-u znalazł się pozyskany w piątek 18-letni bramkarz Łukasz Konefał. Utalentowany bramkarz zanotował kilka pewnych interwencji, ale raz musiał wyciągnąć piłkę z siatki po tym jak zabrzanie skutecznie wyprowadzili kontrę. GieKSa doprowadziła do wyrównania w drugiej połowie za sprawą Kamila Bętkowskiego. Pomocnik, który jest sprawdzany przez sztab szkoleniowy, popisał się skutecznym uderzeniem z rzutu wolnego. W ostatnich pięciu minutach spotkania zwycięstwo zapewnił nam Patryk Szwedzik, który dwukrotnie pokonywał bramkarza Górnika.

Kolejny sparing 25 stycznia. Tego dnia zmierzymy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy