Bielsko-Biała
Sparing

Rekord Bielsko-Biała

  • (14)
1-4

GKS Katowice

  • Wroński (24)
  • Rogalski (26)
  • Rogala (37)
  • Janiszewski (90)

Rekord Bielsko-Biała:

GKS Katowice: Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Broda, Rogala, Habusta, Stefanowicz, Urynowicz, Woźniak, Wronski, Rogalski. Zagrali także: Frankowski, Konefał - Tabiś, Janiszewski, Obuchowski, Michalski, Kiebzak, Błąd, Gałecki, Szwedzik, Kompanicki, Kurbiel, Grychtolik i Bętkowski.

Na zakończenie krótkiego, ale intensywnego zgrupowania w Bielsku-Białej, piłkarze GKS-u Katowice zmierzyli się w meczu sparingowym z Rekordem. Spotkanie z trzecioligowcem było pierwszym sprawdzianem formy GieKSy w trakcie zimowych przygotowań.

Mecz lepiej rozpoczął Rekord, który już 14. minucie objął prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Katowiczanie szybko jednak odpowiedzieli. Jeszcze w trakcie pierwszej połowy gole dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Wroński, Dawid Rogalski i Grzegorz Rogala.

Na drugą połowę trener Rafał Górak desygnował do gry nową jedenastkę. Szansę debiutu otrzymał nowy napastnik Piotr Kurbiel. GKS kontrolował boiskowe wydarzenia i zdołał zdobyć jeszcze jednego gola. W ostatniej minucie wynik ustalił Grzegorz Janiszewski.

Teraz przed naszymi piłkarzami krótki odpoczynek, a potem powrót do intensywnej pracy. Kolejny sparing już w sobotę. Tego dnia zmierzymy się z drugim zespołem Górnika Zabrze.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy