Dojazd na stadion

Stadion Miejski w Katowicach mieści się przy ul. Bukowej 1A w Katowicach. Na obiekcie swoje mecze rozgrywają piłkarze oraz piłkarki GKS-u Katowice. Przy stadionie znajduje się zewnętrzny parking płatny, niestrzeżony, zlokalizowany pomiędzy Aleją Dojazdową i ul. Złotą. Ze względu na ograniczoną pojemność parkingu, zachęcamy Was do dojazdu na mecze piłkarskiej GieKSy komunikacją publiczną.

Autobus: najbliżej obiektu zlokalizowany jest przystanek Dąb Krzyżowa, obsługujący autobusy linii 0, 50 i 110, którymi można dojechać bezpośrednio z przystanków na Dworcu Głównym PKP w Katowicach, oraz linii 193 kursującej z Osiedla Witosa. W pobliżu stadionu znajduje się także przystanek autobusowy Józefowiec Ściegiennego, gdzie dojeżdżają także autobusy linii 108, 296 i 662.

Tramwaj: najbliżej obiektu zlokalizowany jest przystanek Park Śląski Wesołe Miasteczko, który obsługuje linie 0, 6, 23, 25.

Szczegółowe dane na temat rozkładów jazdy autobusów i tramwajów oraz interaktywna mapa przystanków dostępne są na stronie rj.metropoliaztm.pl.

Metrorower: zachęcamy także do korzystania z usługi Metroroweru GZM, największego systemu rowerów miejskich w Polsce. W bezpośrednim sąsiedztwie stadionu znajdują się stacje nr 27312 przy ul. Dębowej., stacja 27642 na Promenadzie Generała Jerzego Ziętka w Parku Śląskim oraz stacja 27313 przy ul. Ściegiennego.

Mapę stacji rowerowych w Katowicach i miastach ościennych znajdziecie na stronie metrorower.transportgzm.pl.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga