Transmisja meczu GKS Katowice - Olimpia Szczecin

04.05.2021 13:33

Czas na decydujące rozstrzygnięcia w Ekstralidze. Zapraszamy na transmisję sobotniego meczu GKS-u Katowice z Olimpią Szczecin, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim.

W sobotę 8 maja o godz. 13:00 w ramach 19. kolejki Ekstraligi GKS Katowice podejmie Olimpię Szczecin. Spotkanie na Stadionie Miejskim w Katowicach będzie pojedynkiem sąsiadów w tabeli. Siódmą w tabeli GieKSę dzieli od ósmej Olimpii osiem punktów. Katowiczanki celują w zakończenie sezonu na jak najwyższej pozycji, więc z pewnością powalczą o wygraną.

Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale zapraszamy do obejrzenia transmisji spotkania w systemie PPV. Aby zobaczyć spotkanie, należy zarejestrować konto na stronie tv.gkskatowice.eu (wystarczy podać e-mail i hasło). Cena dostępu wynosi 12 zł, a płatność można zrealizować w tpay.com lub PayPal.

Możliwość zalogowania się na konto pojawi się na godzinę przed meczem, a start transmisji zaplanowano na około 10 minut przed początkiem spotkania. Zachęcamy do zakupu dostępu jak najwcześniej. Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM), następnie zalogować się na stronie. Pełen regulamin dostępny TUTAJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga