sklep.gkskatowice.eu

26.05.2023 19:00

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Oficjalnego Sklepu GKS Katowice.

Informujemy, że pod adresem sklep.gkskatowice.eu uruchomiona została witryna Oficjalnego Sklepu GKS-u Katowice. W jego ofercie znajdują się odzież i gadżety przeznaczone dla kibiców, w tym szaliki, t-shirty, smycze, proporczyki, czapeczki, breloki, opaski, kubki, vlepki, przypinki, termosy, flagi, ramy na koszulki i inne akcesoria.

W sklepie można składać zamówienia na oficjalne koszulki meczowe drużyn wszystkich sekcji GKS-u Katowice, w tym na specjalne koszulki piłkarskiej GieKSy, w których drużyna wystąpi w trakcie sobotnich derbów z Ruchem Chorzów na stadionie przy Bukowej. Przypomnijmy, że koszulki wzorowane są na historycznym modelu z 1993 r., w którym GKS Katowice sięgnął po Puchar Polski.

Specjalna oferta kierowana jest do fanów hokeja, którzy mogą nabyć gadżety z kolekcji MAJSTER nawiązującej do wywalczenia przez hokejową GieKSę drugiego z rzędu mistrzostwa Polski. Kolekcja obejmuje t-shirty, czapeczki, proporczyki, krążki, flagi, poduszki, mini kije i mini koszulki. W sprzedaży są także t-shirty i bluzy GIEKSA, w których wystąpili sportowcy naszego Klubu w ramach kampanii promocyjnej KIERUNEK GIEKSA.

Oferta sklepu będzie stale rozwijana. Przed startem kolejnych sezonów sportowych w sprzedaży pojawią się nowe koszulki meczowe wszystkich sekcji GKS-u. Dostępna będzie także odzież marki hummel, czyli oficjalnego partnera technicznego wielosekcyjnej GieKSy.

Sklep oferuje dogodne formy płatności i zapewnia wysyłkę produktów w kraju i za granicę.

Pamiętaj! Kupując oficjalne gadżety GKS-u Katowice, wspierasz swój Klub!
  
 ZAPRASZAMY DO OFICJALNEGO SKLEPU GKS-U KATOWICE!


 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga