Ostatnie dni pomocy!

07.12.2015 11:46

Autor: ps

W okresie świąteczno-noworocznym udzielamy trójkolorowej pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują. GKS Katowice zaangażował się w ogólnopolski projekt "Szlachetna Paczka".

GieKSa zdecydowała się pomóc w tym roku rodzinie pana Adriana z Katowic, który znalazł się w ciężkiej sytuacji życiowej. Jego historię i potrzeby szerzej opisywaliśmy tutaj. Liczymy na wasze wsparcie, grudzień to magiczny czas, kiedy poprzez szlachetne uczynki możemy pokazać swoją prawdziwą wartość, której nie można przeliczyć na pieniądze.

Zbiórka potrzebnych artykułów dla potrzebujących potrwa do 8 grudnia włącznie (wtorek), dlatego zachęcamy was jeszcze do pełnej mobilizacji i aktywności w tych dwóch dniach. Pokażmy, ile znaczy Trójkolorowa Rodzina i jak pomagamy przy Bukowej tym, którzy potrzebują wsparcia do normalnego funkcjonowania - szczególnie w okresie świątecznym. 

Jeśli chcecie wspomóc wspomnianą rodzinę finansowo lub macie pytania odnośnie pomocy materialnej, prosimy o kontakt z Działem Marketingu GKS-u Katowice (ul. Bukowa 1, I piętro, p. 148) lub pod adresem mailowym: olga.bieganowska[at]gkskatowice.eu.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy