Karnety na rundę wiosenną!

01.02.2018 09:44

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze GKS-u Katowice w rundzie wiosennej Nice 1 ligi.

Zachęcamy Was jednak do zakupu karnetów na wszystkie siedem wiosennych meczów GieKSy przy Bukowej. To rozwiązanie zdecydowanie najbardziej korzystne finansowo, a do tego gwarancja uniknięcia kolejek pod kasami w dni meczowe.

Ceny karnetów indywidualnych wynoszą: 50 zł („Blaszok”) i 75 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe przeznaczone dla młodzieży do 18 lat i seniorów powyżej 65 lat, które kosztują tylko 25 zł. Odrębne ceny przygotowaliśmy dla Pań. W naszej ofercie pozostają karnety rodzinne (opiekunowie kobieta i mężczyzna plus maksymalnie trójka dzieci do 15 lat) w cenie 100 zł. Do kupienia są także karnety ulgowe na sektor rodzinny za 5 zł. Szczegółowy cennik na grafice poniżej.

Karnety można kupić już teraz za pomocą odświeżonej aplikacji kibica dostępnej na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 (w sklepie płatność tylko gotówką).

PRZECZYTAJ O ZMIANACH W APLIKACJI BILETOWEJ

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy