Karnety na rundę wiosenną!

01.02.2018 09:44

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze GKS-u Katowice w rundzie wiosennej Nice 1 ligi.

Kolejkę inaugurującą wiosenną część rozgrywek zaplanowano na pierwszy weekend marca. Przed naszym zespołem zatem jeszcze miesiąc intensywnych przygotowań. Już teraz zachęcamy Was jednak do zakupu karnetów na wszystkie siedem wiosennych meczów GieKSy przy Bukowej. To rozwiązanie zdecydowanie najbardziej korzystne finansowo, a do tego gwarancja uniknięcia kolejek pod kasami w dni meczowe.

Ceny karnetów indywidualnych wynoszą: 50 zł („Blaszok”) i 75 zł (Trybuna Główna). W sprzedaży oferujemy też oczywiście karnety ulgowe przeznaczone dla młodzieży do 18 lat i seniorów powyżej 65 lat, które kosztują tylko 25 zł. Odrębne ceny przygotowaliśmy dla Pań. W naszej ofercie pozostają karnety rodzinne (opiekunowie kobieta i mężczyzna plus maksymalnie trójka dzieci do 15 lat) w cenie 100 zł. Do kupienia są także karnety ulgowe na sektor rodzinny za 5 zł. Szczegółowy cennik na grafice poniżej.

Karnety można kupić już teraz za pomocą odświeżonej aplikacji kibica dostępnej na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w punkcie sprzedaży na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 1A (I piętro, p. 145). Harmonogram otwarcia punktu znajdziecie TUTAJ.

PRZECZYTAJ O ZMIANACH W APLIKACJI BILETOWEJ

UWAGA! Pierwsze 64 osoby, które zakupią karnety w punkcie stacjonarnym na Bukowej otrzymają podwójne zaproszenie do kina na pokaz filmu „Dekada GieKSy”!

O rozpoczęciu sprzedaży biletów poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy