Emilia, wracaj do zdrowia!

02.09.2021 09:30

Pomoczniczka GieKSy przeszła zabieg artroskopii kolana

Emilia Zdunek, reprezentantka Polski i pięciokrotna medalistka mistrzostw naszego kraju, dołączyła do kadry GKS-u Katowice w lipcu tego roku. Z powodów zdrowotnych nowa piłkarka naszego Klubu nie wystąpiła w żadnym z dotychczasowych spotkań sezonu 2021/22. Badania lekarskie wykazały, że konieczna w jej przypadku jest artroskopia kolana.

W środę 1 wrzesnia zawodniczka pomyślnie przeszła zabieg, a jej orientacyjny czas powrotu do treningów to 6 tygodni. Życzymy Emilii jak najszybszego dojścia do pełni zdrowia i powrotu na boisko! Przed ostatnim domowym meczem Ekstraligi zespół GKS-u pokazał swoje wsparcie dla Zdunek, a także dla Klaudii Łasickiej, obecnie przechodzącej rehabilitację po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego w kolanie.

Kobiecy zespół GKS-u Katowice rozegra kolejny mecz ligowy w Krakowie z miejscowym AZS UJ w niedzielę 5 września (godz. 12:00). Najbliższe domowe spotkanie naszych piłkarek na stadionie przy Bukowej odbędzie się 11 września o godz. 12:00, GKS zmierzy się wtedy z Olimpią Szczecin.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga