Nowe piłkarki w GieKSie

17.07.2017 13:59

Aleksandra Noras i Wiktoria Nowak będą reprezentowały barwy GKS-u Katowice.

Zawodniczki GieKSy rozpoczynają w poniedziałek przygotowania do nowego sezonu. Przypomnijmy, że w ramach letnich przygotowań katowiczanki rozegrają 5 sparingów. Z kolei sezon 1 ligi rusza w ostatni weekend sierpnia. Aktuany terminarz zespołu kobiet znajdziecie TUTAJ.

W pierwszych zajęciach zespołu trenera Witolda Zająca wezmą udział nowe zawodniczki. Do pozyskanych wcześniej Marleny Hajduk i Karoliny Koch dołączyły właśnie Aleksandra Noras (na zdjęciu powyżej) i Wiktoria Nowak. 26-letnia Noras występuje na obronie, a ostatnio reprezentowała barwy Górnika Łęczna. 15-letnia napastniczka Nowak trafiła do GieKSy z Polonii Tychy.

– Aleksandra Noras to kolejna zawodniczka wicemistrza Polski, którą udało nam się pozyskać z racji tego, iż wraca w rodzinne strony. Potrzebowaliśmy wzmocnić boki obrony, stąd decyzja o zakontraktowaniu Oli. Z kolei Wiktoria Nowak to utalentowana napastniczka, która równie dobrze radzi sobie na obu skrzydłach. Ma już za sobą występy w reprezentacji Polski U-17 i mamy nadzieję, że wciąż będzie się rozwijać i w przyszłości będzie stanowić o sile naszego zespołu – mówi Mariusz Polak, menedżer sekcji kobiet.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy