Klub Biznesu

Korzyści uczestnictwa w Klubie Biznesu GKS-u Katowice

Wykorzystanie marki GKS Katowice
Uczestnictwo w Klubie Biznesu daje możliwości posługiwania się uznaną marką GKS Katowice – klubu kojarzonego jednoznacznie od ponad 50 lat jako podmiot silny w obszarze sportu, ale i przestrzeni społecznej. Wydarzenia pod patronatem klubu, czy wykorzystanie wizerunku piłkarzy to jedynie wybrane formy aktywności.

Networking i wsparcie biznesu
Biznes to przede wszystkim sztuka budowania relacji. Klub Biznesu GKS-u Katowice stwarza ogromne możliwości networkingowe w przyjaznych warunkach przestrzeni VIP przy okazji meczów na Stadionie Miejskim, czy spotkań wewnętrznych „GieKSa Business Mixer”.

Branding w trakcie dnia meczowego
Dzień meczowy to świetna okazja do komunikacji własnej marki, czy działań marketingowych Partnera. Kontakt z brandem mają nie tylko kibice na stadionie, ale także fani piłkarscy oglądający transmisję w stacji TV. Przestrzeń reklamowa dla Partnerów Klubu Biznesu obejmuje m.in. banery reklamowe, balony czy ścianki telewizyjne.

Dostęp do narzędzi komunikacji z kibicami
GKS Katowice to przede wszystkim grono wiernych kibiców oraz szeroka grupa osób identyfikujących się z klubem, które korzystają z rozbudowanych narzędzi komunikacji Klubu. Serwis internetowy, klubowa telewizja GieKSa TV, profile na Facebooku, Twitterze, Instagramie to przykłady kanałów dzięki którym członek Klubu Biznesu może prowadzić skutecznie działania prosprzedażowe.

Sponsorzy i partnerzy GKS Katowice:
Główny Sponsor Klubu Osiedle Zalesie -> POBIERZ
Sponsor Premium -> POBIERZ
Partner Platynowy -> POBIERZ
Partner Złoty -> POBIERZ
Partner Srebrny -> POBIERZ
Partner Techniczny -> POBIERZ

Napisz do nas lub zadzwoń, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!
Kierownik Działu Sprzedaży - Bartosz Malaka
T: 725 250 895, E: bartosz.malaka@gkskatowice.eu

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy