Legendy grają z Nami!

20.03.2017 14:04

Po Kazimierzu Węgrzynie i Janie Furtoku, ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został kolejny niezwykle utytułowany były zawodnik GKS-u Katowice!

Janusz Jojko, bo o nim mowa, przez dziewięć lat gry przy Bukowej dwukrotnie sięgał z GieKSą po Puchar i Superpuchar Polski! W barwach katowickiego zespołu rozegrał wiele fantastycznych spotkań w europejskich pucharach. Do legendy przeszedł wykorzystany przez niego rzut karny w meczu z Arisem Saloniki. Obecnie z powodzeniem szkoli swoich następców w GKS-ie. Takiej postaci nie mogło zabraknąć wśród Ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”!

Celem akcji jest sfinansowanie wykupu praw do transmisji meczów GieKSy z lat 80. i 90. oraz produkcja wyjątkowego filmu o złotych latach naszego klubu. Nie powstanie on bez Waszego zaangażowania!

Jeśli z nostalgią wracasz do czasów, gdy nasz Klub czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski i sięgał po najważniejsze krajowe puchary, to dołącz do naszej społeczności! W bogatej puli nagród - oprócz unikalnych gadżetów - znajdziesz od teraz także niecodzienną możliwość - trening bramkarski z Januszem Jojko!

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy