2-2

• Jaszek (9)
  • Olszewska (41)

Medyk POLOmarket Konin:

GKS Katowice: Seweryn (46. Klimek) - Lizoń, Tkaczyk, Olszewska (66. Grzegorczyk), Kulig (46. Misztal), Słowińska (66. Krakowiak), Turkiewicz (46. Bednarz), Zając (46. Nieciąg), Brzęczek (66. Langosz), Jaszek (46. zawodniczka testowana, 86. Baumert), Włodarczyk (66. Malesa).

W trzecim sparingu przed startem sezonu 2023/2024 mistrzynie Polski mierzyły się z Medykiem Konin na boisku w Kępnie. Pierwsza połowa bezapelacyjnie należała do katowiczanek, które prowadziły dwiema bramkami po trafieniach Dżesiki Jaszek i Joanna Olszewskiej. Jaszek mogła dopisać do bramki i asysty jeszcze jedną bramkę, ale nie wykorzystała ona rzutu karnego podyktowanego w 25. minucie. W drugiej połowie doszło do licznych zmian w jedenastce GieKSy. Zespół z Konina zdołał doprowadzić ostatecznie do remisu w meczu po trafieniu Anny Gawrońskiej w 50. minucie i golu Niny Budzińskiej na minutę przed regulaminowym okresem gry.

W kolejnym sparingu GKS Katowice zagra na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej z Rekordem Bielsko-Biała. Mecz został zaplanowany na sobotę 5 sierpnia na godzinę 10:00.