• Hajduk (36)
  • Brzęczek (70)

TME SMS Łódź:

GKS Katowice: Seweryn - Tkaczyk, Hajduk, Lizoń, Malesa (46. Zając), Słowińska (69. Krakowiak), Misztal (46. Kulig), Nieciąg (46. Turkiewicz), Włodarczyk (69. Grzegorczyk), Jaszek (74. Langosz), Bednarz (46. Brzęczek).

W drugim sparingu w ramach przygotowań do kolejnego sezonu Ekstraligi, GKS Katowice pokonał 3:0 SMS Łódź. Pierwszą bramkę już w 3. minucie strzeliła Dżesika Jaszek, która wykorzystała podanie Julii Włodarczyk i uderzyła na pustą bramkę. Wynik podwyższyła Marlena Hajduk. Kamila Tkaczyk wrzuciła w pole karne i kapitan GKS-u pokonała bramkarkę łodzianek strzałem głową. Wynik w 70. minucie ustaliłą Nicola Brzęczek strzałem z dystansu.

To drugie zwycięstwo piłkarek GKS-u Katowice w okresie sparingowym. Kolejny sparing został zaplanowany na 29 lipca. Mistrzynie Polski zmierzą się z Medykiem POLOmarket Konin.