Zwroty

Informacja na temat zwrotów za zakupione karnety i bilety na mecze wielosekcyjnego GKS-u Katowice.

Z uwagi z odwołanie imprez sportowych spowodowane pandemią nasz Klub przygotował rozwiązanie dla wszystkich kibiców, którzy nie mogli w pełni wykorzystać zakupionych karnetów oraz biletów.

Rozwiązanie skierowane jest dla fanów, którzy:
- w przypadku sekcji piłki nożnej: nabyli karnety na cały sezon lub rundę wiosenną lub bilety na mecz GKS – Górnik Łęczna (planowany na 15 marca);
- w przypadku sekcji hokeja: nabyli karnety na półfinały PHL;
- w przypadku sekcji siatkówki: nabyli karnety na cały sezon lub bilety na mecz GKS – Czarni Radom (planowany na 18 marca).

PROCEDURA ZWROTÓW

BILETY/KARNETY ZAKUPIONE W INTERNECIE

W zamian za zakupioną wejściówkę/karnet (w części proporcjonalnej do ilości imprez bez udziału kibiców) można otrzymać w Systemie Biletowym GieKSy voucher o takiej samej wartości do wykorzystania na przyszłe zakupy. Inne rozwiązanie to zwrot pieniędzy, także za pośrednictwem konta w systemie. Aby dokonać jednej z tych transakcji, należy zalogować się na swoje konto w systemie i skorzystać z opcji „prośba o zwrot”. Przyznanie vouchera lub zwrot pieniędzy następuje po zatwierdzeniu w systemie.

BILETY/KARNETY ZAKUPIONE STACJONARNIE

Zwroty przeznaczone dla kibiców, którzy zakupili bilet/karnet stacjonarnie, odbywają się w Biurze Obsługi Kibica przed Stadionem Miejskim w Katowicach przy ul. Bukowej 1A we wtorki w godz. 10.00 – 13.00 oraz w piątki w godz. 15:00 – 18:00, wyłącznie na podstawie paragonu lub dokumentu tożsamości. Oferujemy zwrot w formie vouchera do wykorzystania w systemie biletowym lub zwrot gotówki. Do BOK zapraszamy wyłącznie kibiców oczekujących zwrotu gotówki, voucher można uzyskać w systemie biletowym.

Klienci, którzy nie posiadają paragonów – dowodu zakupu, a posiadają konto w systemie biletowym w którym widnieje zakupiony produkt - będą mogli otrzymać do wykorzystania wyłącznie voucher o równowartości wejściówki. Osobom nieposiadającym konta w systemie biletowym także przysługuje voucher, jednak w pierwszej kolejności zostanie im założone konto.

„WESPRZYJ NAS”

Dziękujemy z góry wszystkim kibicom, którzy chcą odstąpić od skorzystania z możliwości zwrotu, by w ten sposób okazać wsparcie Klubowi. W tej sytuacji w systemie biletowym GieKSy należy skorzystać z opcji „Wesprzyj nas!” przekazując w ten sposób darowiznę.

UWAGA! Klub będzie realizował zwroty wyłącznie do dnia 30 września 2020 r. Przyznane w ramach zwrotów vouchery można wykorzystywać do dnia 31 grudnia 2021 r. Przypominamy, że zwroty za karnety na mecze piłki nożną będą możliwe dopiero po zakończeniu sezonu 2019/20, co spowodowane jest dalszą aktywnością tych wejściówek.

Wystosowanie „prośby o zwrot” zarówno w formie stacjonarnej jak i internetowej, wiąże się z równoczesną akceptacją regulaminu zwrotów 2019/2020 dostępnego TUTAJ.

Masz pytania w sprawie karnetów lub biletów? Zadzwoń lub napisz do nas (dni robocze w godz. 10-18, weekendy w godz. 12-16). T: 725 250 898, T: 725 250 896, E: bilety@gkskatowice.eu.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy