Komunikacja i marketing

Menedżer ds. komunikacji i marketingu - Maciej Blaut
T: 725 256 390, E: maciej.blaut@gkskatowice.eu

MARKETING

Kierownik Działu Marketingu - Olga Bieganowska

T: 725 250 891 E: olga.bieganowska@gkskatowice.eu
Specjalista ds. marketingu - Dorota Morawska
E: dorota.morawska@gkskatowice.eu
Projektant graficzny - Agnieszka Fierek
E: agnieszka.fierek@gkskatowice.eu
Projektant graficzny - Karolina Matysek
E: karolina.matysek@gkskatowice.eu

KOMUNIKACJA

Kierownik Działu Komunikacji/Rzecznik - Maurycy Sklorz

T: 725 256 391 E: maurycy.sklorz@gkskatowice.eu
Specjalista ds. komunikacji - Michał Kajzerek
T: 725 250 923 E: michal.kajzerek@gkskatowice.eu
Operator GieKSa TV - Sebastian Mnich
E: sebastian.mnich@gkskatowice.eu
Operator GieKSa TV - Daniel Różański
E: daniel.rozanski@gkskatowice.eu

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy