Karnety VIP

Oferujemy w sprzedaży karnety VIP na rundę wiosenną sezon 2021/22. Karnet VIP to nie tylko gwarancja możliwości zobaczenia meczu z Trybuny Głównej, ale także miejsca parkingowego na Stadionie Miejskim oraz dostępu do strefy cateringowej, gdzie serwowane jest jedno ciepłe danie, ciasta oraz napoje. Cena karnetu VIP na rundę wiosenną wynosi 600 zł. W wersji dla osób do 18. roku życia cena wynosi 300 zł.

W sprzedaży są także karnety VIP PREMIUM. To oferta dla grona odbiorców oczekujących bardzo wysokiego standardu. Karnet obejmuje miejsce na loży VIP, dedykowane miejsce parkingowe i dostęp do dedykowanej strefy cateringowej. Goście tej strefy mogą liczyć na dostęp do bufetu z dwoma ciepłymi daniami, sałatkami, słonymi i słodkimi przekąskami, zimnymi i ciepłymi napojami oraz alkoholem. Cena karnetu VIP PREMIUM wynosi 2000 zł, a ulgowego 1000 zł.

Szczegółowe menu dla obu opcji karnetów dostępne TUTAJ. Karnety można kupować na stronie bilety.gkskatowice.eu. Klikamy w "Karnet Sezon 2021/22 - Piłka nożna", a następnie w sektor "Loża VIP". 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga