Karnety VIP

Karnet VIP to możliwość zobaczenia meczu GKS-u Katowice z loży Trybuny Głównej, ale także gwarancja miejsca parkingowego na Stadionie Miejskim oraz dostępu do strefy cateringowej, gdzie serwowane jest jedno ciepłe danie, ciasta oraz napoje. Cena karnetu VIP na sezon 2022/2023 wynosi 1800 zł.

W sprzedaży są także karnety VIP PREMIUM. To oferta dla grona odbiorców oczekujących bardzo wysokiego standardu. Karnet obejmuje miejsce na loży VIP, dedykowane miejsce parkingowe i dostęp do dedykowanej strefy cateringowej. Goście tej strefy mogą liczyć na dostęp do bufetu z dwoma ciepłymi daniami, sałatkami, słonymi i słodkimi przekąskami, zimnymi i ciepłymi napojami oraz alkoholem. Cena karnetu VIP PREMIUM na sezon 2022/2023 wynosi 5500 zł.

W tym roku najpierw obowiązuje sprzedaż zamknięta, która potrwa od 22.06.2022 r. do godz. 10.00 dn. 29.06.2022 r. W jej ramach dotychczasowi karnetowicze mogą zakupić karnety VIP w następujących cenach: 1600 zł (VIP) i 5000 zł (VIP PREMIUM).

Szczegółowe menu dla obu opcji karnetów dostępne TUTAJ. Karnety można kupować na stronie bilety.gkskatowice.eu. (klikamy w "Karnet", a następnie w sektor "Loża VIP". 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga