GIEKSIK

GieKSik to bezapelacyjnie najzabawniejszy przedstawiciel GKS-u Katowice. Pomysł na tą sympatyczną postać zrodził się w głowach pracowników działu marketingu w 2013 roku. Swoje pierwsze publiczne wystąpienie maskotka odnotowała 26 lipca w Mysłowicach, podczas prezentacji drużyny na sezon 2014/2015. Już wtedy GieKSik skradł serca zarówno dzieciaków, jak i dorosłych kibiców.

GieKSik to wbrew pozorom bardzo zapracowana postać. Obecny na meczach domowych piłkarzy, siatkarzy i hokeistów, pomaga prowadzić doping na sektorach rodzinnych, obdarowuje dzieciaki upominkami. Jego wielka głowa pełna jest szalonych pomysłów, dlatego często zaskakuje oryginalnymi strojami i akcjami. GieKSik stara się wspierać Trójkolorowych również na meczach wyjazdowych.

W dni wolne od pracy na stadionie GieKSik pojawia się w szkołach i przedszkolach, aby zachęcać dzieciaki do aktywności fizycznej oraz uczyć je kulturalnego dopingu

Choć GieKSik jest bardzo młody, to z Facebookiem radzi sobie celująco. Na jego profilu możecie zobaczyć wszystkie wybryki GieKSika oraz jego okiem spojrzeć na otaczającą go rzeczywistość, którą komentuje w bardzo błyskotliwy sposób.

 

 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy