Wszystko dla dzieci

01.06.2016 11:05

Przy Bukowej wszystkie dzieciaki traktujemy wyjątkowo nie tylko z okazji Dnia Dziecka! U nas ten wspaniały dla wszystkich trójkolorowych pociech czas będzie przedłużony!

Dzieciaki w Katowicach poczują się najważniejsze na świecie! Wszystko zacznie się już 1 czerwca o godzinie 11:00, kiedy to na terenie Centrum Handlowego "3 Stawy" dojdzie do niezwykłych, Bajkowych Derbów Śląska. W programie między innymi czytanie bajek przez zawodników GKS-u i Górnika, wspólne gry i zabawy z maskotkami obu klubów, a także inne miłe niespodzianki: szkółka piłkarska, malowanie twarzy, moc konkursów, zajęcia plastyczne i wiele, wiele innych.

To jednak nie koniec. Aby trójkolorowe dzieciaki poczuły się przy Bukowej jak u siebie, mamy dla nich kolejną górę atrakcji! Już podczas zakończenia sezonu i meczu GKS - Wisła Płock (5 czerwca), przeprowadzimy eliminacje i Wielki Finał Zagraj na Bukowej oraz Wspaniały Festyn Rodzinny. Całe rodziny spędzą czerwcową niedzielę na sportowo. Znów będzie mnóstwo atrakcji - dmuchańce, animacje, moc gadżetów i smakołyków! A zwieńczeniem będzie występ dzieci w przerwie spotkania na płycie głównej i piłkarskie emocje w starciu GieKSy ze świeżo upieczonym beniaminkiem Ekstraklasy.

Jakby tego było mało, wszystkie dzieciaki, które wejdą na sektory 1 i 2 podczas niedzielnego spotkania, nie zapłacą za bilet ani grosza. To jest specjalna promocja na pożegnanie z GieKSą w rundzie wiosennej przed wakacjami. Wszelkie szczegóły tutaj.

To wszystko dla dzieciaków i ich rodzin, aby poczuły się najważniejsze w Dniu Ich Święta! Przy B1 każdy będzie się dobrze bawić, od małolata po seniora. Zapraszamy i najlepsze życzenia dzieciakom z okazji Dnia Dziecka składamy!

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy