Wieczorne spotkanie "Przyjaciół GieKSy"

06.12.2018 11:45

Aleksandra Goc Coaching&Szkolenia dołączyła do grona "Przyjaciół GieKSy". Na przedłużenie współpracy zdecydowała się firma CTM Sp. z o.o.

Liczne grono Przyjaciół Klubu spotkało się w środę przy Bukowej, by w miłej atmosferze utrwalić współpracę, przedstawić plany na kolejny rok funkcjonowania projektu i przy okazji przywitać nowego uczestnika projektu. Spotkanie swoim wystąpieniem otworzył Krzysztof Pieczyński, przewodniczący Komisji Kultury, Promocji i Sportu katowickiej Rady Miasta. Dodatkowym punktem było szkolenie dotyczące wystąpień publicznych przeprowadzone przez panią Aleksandrę Goc. Była ona szczególnym gościem wydarzenia, ponieważ reprezentowała firmę, która została nowym przyjacielem GieKSy. 

POZNAJ PRZYJACIÓŁ GIEKSY

Aleksandra Goc Coaching&Szkolenia – Aleksandra Goc jako Trener Biznesu, Trener FRIS® oraz Life&Business Coach pomaga swoim klientom budować silną i prosperującą markę. Dzięki temu przedsiębiorcy stają się skuteczniejsi w zakresie sprzedaży, obsługi Klienta, radzenia sobie ze stresem, komunikacji i budowania efektywnych zespołów pracowników. Więcej na stronie www.agencjamia.pl

Kolejną dobrą informacją jest przedłużenie współpracy z GieKSą przez firmę CTM Sp. z o.o., która istnieje na rynku polskim od 2004 r. Podstawą działalności CTM Sp. z o.o. jest sprzedaż hurtowa szerokiej gamy asortymentu do budowy i obsługi basenów i Spa. Firma jest dystrybutorem wielu zachodnioeuropejskich firm, dla których dokonuje szczegółowej analizy nie tylko pod kątem specyfiki polskiego rynku, ale także jakości oferowanych produktów, dbałości o klienta i przystępności cen. Oferowane przez CTM produkty są najwyższej jakości i gwarantują klientowi nie tylko komfort użytkowania, ale i bezpieczeństwo. Więcej informacji www.ctm.net.pl.

- Kolejnym spotkaniem chcieliśmy przede wszystkim podkreślić naszą wdzięczność wobec małych przedsiębiorców oraz prywatnych osób, które biorą udział w programie Przyjaciel GieKSy. Doceniając ich ogromne zaangażowanie w życie Klubu postanowiliśmy w nadchodzącym roku podjąć dodatkowe działania, które zwiększą wartość udziału w tym projekcie i właśnie w środę mieliśmy okazję te plany przedstawić. Jestem przekonany, że na kolejnych spotkaniach będzie nas jeszcze więcej, a doskonała atmosfera, która nam dziś towarzyszy nie ulegnie zmianie - mówi Bartosz Malaka, kierownik Działu Sprzedaży GKS-u. 

Więcej zdjęć ze spotkania tutaj

"Przyjaciel GieKSy" to oferta biznesowa skierowana do osób fizycznych i mikroprzedsiębiorców. Chcesz dołączyć do grona "Przyjaciół GieKSy"? Napisz lub zadzwoń!
Kierownik Działu Sprzedaży - Bartosz Malaka

T: 725 250 895, E: bartosz.malaka@gkskatowice.eu

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy