W środę zaczynamy treningi!

26.04.2016 12:01

Autor: ps

Już w środę rozpoczynamy szóstą edycję Zagraj na Bukowej! Najmłodsi znów będą mogli trenować z przedstawicielami GKS-u Katowice.

W szóstej edycji będziemy bawić się wspólnie z dzieciakami w dwóch grupach lokalizacyjnych – środowej i czwartkowej. Jutro (środa), 27 kwietnia o godzinie 18:00 będziemy trenować w miejscach: Brynów, Centrum, Giszowiec, Murcki, Mysłowice Skotnica, Mysłowice Wesoła, Paderewskiego, Wełnowiec, Załęże, Zawodzie.

Natomiast w czwartek (28 kwietnia), spotkamy się w tych lokalizacjach: Bogucice, Dąbrówka Mała, Jaworzno, Koszutka, Ligota, Mysłowice Janów OSP, Mysłowice Piosek, Piotrowice, Tysiąclecie, Witosa.

Przypominamy, że spośród uczestników treningów wyłonimy reprezentacje osiedli, które zagrają w finałach naszej akcji społecznej podczas dnia meczowego GKS-u z Wisłą Płock (4 czerwca), a dwie najlepsze drużyny wyłonione drogą eliminacji zagrają w Wielkim Finale na płycie głównej stadionu przy Bukowej. Warto być z nami od początku!

Sponsorem głównym szóstej edycji jest firma Węglo Smyk, a partnerem akcji Egmont Polska. Patronat nad akcją objął Minister Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Nożnej, Prezydent Miasta Katowice i Wojewoda Śląski.

Szczegóły naszej akcji oraz adresy boisk dostępne są na oficjalnej stronie ZnB: www.zagrajnabukowej.pl .

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy