Strefa Aktywności Fortuny dla kibiców

20.10.2017 15:36

Oficjalny Sponsor GKS-u Katowice Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotuje w niedzielę przy Bukowej dla sympatyków GKS-u specjalną Strefę Aktywności.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna zaplanowały na niedzielny mecz derbowy kilka ciekawych atrakcji, które sprawią, że emocje podczas meczu z odwiecznym rywalem z pewnością będą pozytywne. Pierwszą z aktywności będzie refleksomierz, czyli urządzenie sprawdzające refleks zawodników. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek w ciągu jednej minuty. Skierowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Kolejną z niespodzianek będzie bramka celnościowa – posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczonych na różnej wysokości w świetle bramki. Każdy z nich jest inaczej punktowany. Zawodnicy mają określoną liczbę strzałów, wygrywa ten który zbierze najwięcej punktów.

Nie zabraknie również atrakcyjnej bramk radarowej – urządzenia do pomiaru siły kopnięcia piłki. Pozwala wcielić się w rolę piłkarza stojącego przed najważniejszym strzałem w życiu. Ranking najsilniejszych strzelców umieszczony będzie na tablicy magnetycznej do pomiaru siły kopnięcia piłki. Kibice, którzy uderzą futbolówkę najmocniej, wygrają upominek od Fortuny.

Mecz GKS - Ruch w niedzielę o godz. 17.45. Bramy stadionu oraz strefa aktywności zostaną otwarte już o godz. 15.45. Fani, od razu będą mogli też skorzystać ze stanowisk gastronomicznych. Przypominamy, że pierwsze 1964 osoby, które pojawią się na stadionie otrzymają unikatowy pamiątkowy bilet.

Bilety na mecz dostępne na bilety.gkskatowice.eu oraz w niedzielę od godz. 10.30 w kasach Stadionu Miejskiego.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy