Sportowcy GieKSy wyróżnieni przez prezydenta

18.06.2019 14:28

Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa wręczył coroczne nagrody sportowcom. Wśród wyróżnionych znalazła się żeńska drużyna GKS-u Katowice.

W poniedziałek w domu kultury na Giszowcu prezydent Katowic Marcin Krupa nagrodził katowickich sportowców za wybitne osiągnięcia i wkład w rozwój kultury fizycznej w naszym mieście. Wśród zespołów, które odebrały wyróżnienie znalazły się drużyna piłki nożnej kobiet GKS-u Katowice za awans do Ekstraligi w sezonie 2017/2018 oraz drużyna TAURON KH GKS-u Katowice za wywalczenie 3. miejsca w rozgrywkach 2018/2019 Polskiej Hokej Ligi. 

- Chciałbym podziękować za te wyróżnienie w imieniu całej drużyny. W Katowicach mamy doskonałe warunki do pracy i chcemy to przekuć w kolejne sukcesy - mówił Grzegorz Pasiut, zawodnik hokejowej GieKSy.  

Na tym jednak nie koniec wyróżnień dla przedstawicieli GKS-u. Wśród najlepszych sportowców Miasta Katowice znalazła się reprezentantka Polski i piłkarka GieKsy - Joanna Olszewska. Natomiast w kategorii „Sportowa nadzieja Katowic” wyróżnieni zostali młodzieżowiec GieKSy - Kacper Tabiś oraz młodzieżowa reprezentantka Polski i piłkarka naszej drużyny - Kinga Kozak. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy