Rafał Remisz wzmacnia GKS Katowice

08.06.2018 13:06

Nowym zawodnikiem GKS-u Katowice został obrońca Rafał Remisz.

26-letni piłkarz związał się z GieKSą umową, która będzie obowiązywała przez najbliższy rok, natomiast zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon.

Pochodzący z Olsztyna Remisz przez większość kariery związany był ze Stomilem. Przez ostatnie dwa lata występował w Wigrach Suwałki. W poprzednim sezonie zagrał w 33 meczach, w których zdobył jednego gola.

- Poczynaniom boiskowym i formie sportowej Rafała Remisza przyglądamy się od dłuższego czasu. To zawodnik spełniający nasze kryteria doboru piłkarzy do zespołu na poszczególnych pozycjach, które wyznaczyliśmy sobie wraz ze sztabem szkoleniowym. Regularna gra w poprzednim klubie, parametry motoryczne na wysokim poziomie, a także umiejętności piłkarskie sprawiły, że zdecydowaliśmy się związać z nim umową. Ważnym aspektem, który również braliśmy pod uwagę, jest wszechstronność zawodnika. Rafał może zagrać na każdej pozycji w formacji defensywnej, co może okazać się istotne w kontekście wydłużonej rudny jesiennej w zbliżającym się sezonie. Dla zawodnika jest to kolejny krok w zawodowej karierze, dlatego wierzymy, że zrobi wszystko, aby sprostać wyzwaniom postawionym przed nim w GKS-ie Katowice - mówi Dawid Dubas, szef klubowego skautingu.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy