Puszcza Niepołomice - GKS Katowice [ZAPOWIEDŹ]

13.04.2019 14:23

Ostatnie mecze wyjazdowe były dla GieKSy bardzo udane. Okazja, by podtrzymać tę serię w niedzielę w Niepołomicach.

Podopieczni trenera Dariusza Dudka nie byli w stanie przełamać serii bez zwycięstwa na własnym stadionie. Po dwóch remisach na Bukowej, GKS Katowice traci 3 punkty do rywali znad strefy spadkowej. Do końca sezonu Fortuna 1 ligi pozostało jeszcze siedem meczów. Znacznie lepiej w ostatnim czasie katowiczanie radzą sobie na wyjazdach. W niedzielę 14.04 o godzinie 18:00 w ramach 28. kolejki zmierzymy się w Niepołomicach z miejscową Puszczą, która walczy w górnej części tabeli. - Uważam, że pod kątem gry w piłkę wyglądamy już znacznie lepiej. W Niepołomicach musimy wyjść pewni siebie i strzelać bramki. Kluczem będzie to, by ich nie tracić - mówił po meczu z Chrobrym Głogów obrońca GKS-u Mateusz Mączyński. 
___________________________________________________

Wszystkie spotkania Fortuna 1 ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl. Kurs Fortuny na to, że GieKSa wygra, a obie drużyny strzelą gola wynosi 5.4.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”
___________________________________________________

Klub z Niepołomic w rozgrywkach 2018/2019 zaskakiwał już wielu teoretycznie mocniejszych rywali. Świadczy o tym jego pozcja w tabeli. Po 27 meczach zespół trenera Tomasza Tułacza zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 38 punktów. Bezpieczna pozycja nie odejmuje jednak zapału do walki, o czym ostatnio przekonał się kandydat do awansu. W Łodzi Puszcza ograła ŁKS 1:0 po bardzo ładnym golu Bartosza Widejki. W meczach domowych gracze z Niepołomic wygrywali w tym sezonie 6-krotnie. Przed GieKSą zatem trudne zadanie, ale wygrane w Jastrzębiu (2:1) i Opolu (4:0) napawają optymizmem. 

Bilety na GKS - Stomil

Poza tym mamy historię do napisania, ponieważ GieKSa w ligowych starciach z Puszczą dotąd nie odniosła zwycięstwa. Z pięciu rozegranych meczów trzy zakończyły się remisem, a dwa wygraną zespołu z Niepołomic. W spotkaniu rundy jesiennej katowiczanie na własnym boisku zremisowali z Puszczą 1:1. W niedzielę poza składem, z powodu nadmiaru żółtych kartek, będą Jakub Wawrzyniak oraz Adrian Łyszczarz. W tym meczu GKS będzie musiał sobie poradzić także bez wsparcia kibiców, którzy otrzymali zakaz po spotkaniu w Opolu. - Przed nami siedem finałów. Cały czas powtarzam moim zawodnikom, że każdy kolejny mecz jest na wagę utrzymania - podrkeśla trener Dariusz Dudek. 

Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy