Przed nami kolejna edycja Biegu Korfantego

20.04.2018 10:27

W najbliższą sobotę (21 kwietnia) już po raz 25. odbędzie się Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego.

Biegacze z całego województwa i nie tylko staną na starcie ulicznego biegu w samym centrum Katowic. Start około godziny 11:00. Uczestnicy jubileuszowej edycji ruszą z Placu Sejmowego w Katowicach, a zakończą bieg na Alei Sportowców w Siemianowicach. Na wszystkich śmiałków czeka 10-kilometrowa trasa o asfaltowej i brukowej nawierzchni.  

Impreza jak co roku odbywa się w terminie najbliższym do urodzin patrona biegu - Wojciecha Korfantego (20 kwietnia 1873 r.). Organizatorzy przewidują około 1500 uczestników, co byłoby nowym rekordem. 

GieKSa również włączy się aktywnie w to wydarzenie. Przedstawiciele klubu wezmą udział w biegu, a rozgrzewkę przed zawodami poprowadzi nasza legenda - Jan Furtok. Na imprezie będzie obecny także Partner Klubu Biznesu GKS-u Katowice, firma Fuchs Oil Corporation, która wspiera ten event. Zapraszamy podczas trwania imprezy w okolice autokaru Fuchs! Nie zabraknie również GieKSika.

Zgłoszenia można dokonać w formie elektronicznej poprzez stronę: dostartu.pl lub w dniu imprezy w godzinach 8:00-10:00 w biurze zawodów – pl. Sejmu Śląskiego , 40-032 Katowice. Lista zawodników zostanie zamknięta w dniu 21.04.2018 r. o godz. 10.00.

Więcej informacji znajdziecie na stronie biegkorfantego.katowice.pl 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy