Prezentacja GieKSy przed nowym sezonem

09.07.2018 10:51

We wtorek 17 lipca wszystkich sympatyków GKS-u Katowice zapraszamy na prezentację drużyn.

Zarówno piłkarze, jak i piłkarki GKS-u Katowice są w trakcie intensywnych przygotowań do kolejnego sezonu. 17 lipca o godzinie 17:00 na katowickim rynku kibice GieKSy dostaną szansę, by poznać sportowców, którzy będą reprezentowali Klub w trakcie nadchodzących zmagań. Oprócz prezentacji drużyn kobiet i mężczyzn, zaplanowane są atrakcje, m.in. strefa aktywności dla dzieci, a także czas przeznaczony na zdjęcia i autografy.

Do nabycia będą również karnety oraz bilety na mecze GieKSy, a także gadżety naszych partnerów technicznych firm RED BOX oraz Macron, w tym nowe koszulki zespołu! Ponadto sponsor prezentacji firma FORTUNA przygotowała niespodziankę, dlatego warto przyjść wcześniej! 

- Bardzo się cieszymy, że wracamy na katowicki rynek. Dla całej GieKSy prezentacja zespołu jest ważnym wydarzeniem. Mamy nadzieję, że przedstawianie drużyn stanie się naszą tradycją i na stałe zagościmy w centrum miasta. W tym roku jest to szczególnie istotny moment, ponieważ zmieniła się duża część zespołu mężczyzn. Zachęcamy kibiców, by mogli na żywo zobaczyć, kto będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice. Nowy sezon to także nowy partner techniczny, więc prezentacja stanie się doskonałą okazją, by zobaczyć, jak wyglądają nowe koszulki drużyny. Będzie również możliwość ich nabycia. Dla osób, które pojawią się wcześniej sponsor prezentacji FORTUNA przygotował coś specjalnego - mówi Marcin Ćwikła, dyrektor zarządzający GKS-u. 

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy