Pomagamy Oli! Wylicytuj koszulkę Piszczka

05.03.2018 16:53

W ramach zbiórki dla Oli odbywa się licytacja koszulki reprezentanta Polski i zawodnika Borussii Dortmund - Łukasza Piszczka.

Już teraz możecie wylicytować koszulkę Łukasza Piszczka - polskiego piłkarza występującego na pozycji obrońcy w Reprezentacji Polski i Borussii Dortmund. Licytacja odbywa się w ramach zbiórki pieniędzy na operację Oli, żony byłego pracownika GieKSy. Po wypadku samochodowym zdiagnozowano u niej Zespół Arnolda Chiariego i chorobę filum. Dotychczasowe badania potwierdzają, że jest źle, a będzie jeszcze gorzej, bo choroba postępuje z miesiąca na miesiąc.

Dla Oli jest jednak nadzieja, czyli instytut w Barcelonie, który zajmuje się właśnie takimi przypadkami. Operacja w stolicy Katalonii kosztuje 80 tysięcy złotych, do tego trzeba doliczyć koszt leków na miejscu, rehabilitacji, przelotu i noclegu w instytucie, co daje blisko 100 tysięcy złotych. To kwota, która jest poza zasięgiem Oli i jej rodziny Jako pierwsi pomoc okazali kibice GieKSy. Z każdą godziną rośnie uzbierana kwota. Ale do końca wciąż daleko.

Do aukcji dołączył się również Polski Związek Piłki Nożnej poprzez przekazanie reprezentacyjnej koszulki Łukasza Piszczka z podpisem zawodnika. Bardzo dziękujemy za wsparcie Prezesowi Zbigniewowi Bońkowi oraz Dyrektorowi Departamentu Komunikacji i Mediów PZPN - Januszowi Basałajowi. W imieniu swoim oraz PZPN - ZAPRASZAMY DO LICYTACJI! 

Wszystkie niezbędne informacje o Oli oraz o tym, jak możecie jej pomóc znajdziecie na stronie zrzutka.pl.

#całaGIEKSArazem dla Oli

 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy