Pierwszy cel akcji osiągnięty! Kolejne wyzwanie przed nami!

13.04.2017 16:22

Film o historii GieKSy zostanie zrealizowany! To jednak nie koniec naszej akcji.

Pierwszy cel akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został już osiągnięty. Na cztery dni przed planowanym końcem projektu, możemy śmiało powiedzieć: wkrótce rozpoczniemy produkcję wyjątkowego filmu „Dekada GieKSy”! Opowie on historię naszego Klubu, który między połową lat 80. a połową lat 90. rozdawał karty na ligowych boiskach i z powodzeniem walczył w europejskich pucharach. Dziękujemy wszystkim kibicom i mecenasom projektu za wsparcie akcji. Jeszcze raz pokazaliście, że można nas Was liczyć.

To jednak nie koniec akcji! Widząc Wasze olbrzymie zaangażowanie, postanowiliśmy przedłużyć nasz wspólny projekt do 30 kwietnia. Przed nami drugi cel do osiągnięcia: oklejenie klubowego autokaru w barwy GieKSy! Pragniemy, by nasi zawodnicy podróżowali nie tylko w komfortowych warunkach, ale aby ich autokar stał się rozpoznawalny w całym kraju!

Chcemy też dać Wam możliwość bycia zawsze tam, gdzie GieKSa gra! Jak? W akcji pojawiła się nowa nagroda - imię i nazwisko na klubowym autokarze. Jeśli uda nam się zebrać kwotę 25 000 PLN, potrzebną do osiągnięcia tego celu, to w najbliższym czasie drużyna GKS-u Katowice będzie wyjeżdżać po ligowe punkty razem z Wami!

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy