Paszport Młodego GieKSiarza

09.03.2017 13:56

Przypominamy o akcji Paszport Młodego GieKSiarza, która jest skierowana do najmłodszych kibiców GKS-u Katowice.

Paszporty rozdawane były dzieciom do 13. roku życia podczas meczów siatkówki i hokeja, a teraz – w związku ze startem nowej rundy – także na spotkaniach piłki nożnej. Za każdą aktywność uczestnik programu otrzyma odpowiednią liczbę pieczątek, które będą zbierane do zakończenia rundy wiosennej piłkarskiej Nice 1 ligi. Odpowiednio do uzyskanej liczby pieczątek będzie można otrzymać order, szalik, a także koszulkę.

Za udział w meczu każdy uczestnik otrzyma trzy pieczątki. Za aktywny doping na sektorze rodzinnym można będzie dodatkowo uzyskać dwie pieczątki. Jedna przewidziana jest za dodatkowe aktywności, takie jak udział w akcjach "Zagraj na Bukowej", "Zagraj w Spodku", narysowanie obrazka związanego z GieKSą czy udział w prelekcjach organizowanych przez klub.

Za 30 pieczątek uczestnik programu otrzyma order. Zdobycie 50 gwarantuje niezwykły szalik kibica. Za komplet 64 pieczątek na najwierniejszych kibiców czeka zestaw koszulka + szalik.

Przypominamy, że start piłkarskiej wiosny w Katowicach w piątek o godz. 20.45. Wszystkich młodych kibiców zaproaszamy na sektor 2. Wiemy, że trochę późna pora, ale przecież w sobotę nie trzeba iść do przedszkola, ani do szkoły!

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy