Os. Witosa wygrywa „Zagraj na Bukowej”

03.06.2018 14:07

Za nami ósma edycja projektu „Zagraj na Bukowej”. Tegoroczna odsłona okazała się rekordowa, bo liczba uczestników przekroczyła 2000!

Przez sześć tygodni w 20 lokalizacjach trwały treningi pod okiem piłkarzy GKS-u i szkoleniowców „Młodej GieKSy”. Ich zwieńczeniem były Wielkie Finały, które w niedzielę rozegrano na Stadionie Miejskim. Rywalizacja jak zwykle była niezwykle zacięta i – co najważniejsze – przyniosła młodym uczestnikom mnóstwo znakomitej zabawy. Na wszystkich młodych piłkarzy czekały upominki, bo wszystkim należą się wielkie słowa uznania. W sportowej rywalizacji najlepsze okazały się drużyny z Osiedla Witosa i Osiedla Paderewskiego. Decydujące o losach obecnej edycji spotkanie rozegrano na Bukowej w przerwie meczu GKS-u z Górnikiem. W nim górą okazała się drużyna z Os. Witosa.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu kolejnej edycji. Liczba uczestników zajęć, która w tym roku osiągnęła 2039 osób to rekord w historii naszej akcji. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję „Zagraj na Bukowej”!.

---
"Zagraj na Bukowej" to projekt przygotowany przez GKS Katowice we współpracy z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, „Domem Aniołów Stróżów”, Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędem Miasta Katowice. Patronat nad akcją objęli Prezydent Katowic Marcin Krupa, Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Partnerem Głównym akcji jest Flyspot Katowice Indoor Skydiving. „Zagraj na Bukowej” wspierają też Randstad, Egmont, Laserhouse i Park Trampolin JUMPCITY. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy