Mekstal srebrnym partnerem GieKSy

13.05.2019 13:39

Firma Mekstal została partnerem srebrnym GKS-u Katowice. Jednocześnie zdecydowała się być sponsorem ostatniego meczu sezonu.

Piłkarze GKS-u Katowice w ostatniej kolejce zagrają na Bukowej ze Bytovią Bytów. To decydujące spotkanie w kontekście pozostania GieKSy na zapleczu Ekstraklasy. Firma Mekstal dołącza do grona partnerów srebnych GieKSy i została także sponsorem meczu 34. kolejki Fortuna 1 ligi. 

Mekstal sp. z o.o. powstała w 2016 roku i oferuje kompleksową ofertę dla sektora przemysłowego. Główną działalnością spółki jest prefabrykacja konstrukcji stalowych oraz obróbka mechaniczna. Wraz z dynamicznym rozwojem oferta handlowa została poszerzona o montaże na obiektach przemysłowych jak również na obiektach logistycznych. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych usług, zaangażowaniu i kompetencji spółka Mekstal uczestniczy dziś w wielu projektach w całej Polsce oraz w Europie, gdzie cieszy się renomą i zaufaniem wśród swoich kontrahentów. Od początku działalności związana jest z środowiskiem sportowym, stąd też wzięło się motto firmy: Pracujemy tak, jakby każdy projekt był meczem o awans.

Więcej informacji na mekstal.pl

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy