Licytacja dla Asi

04.07.2018 10:03

Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji niezwykłego przedmiotu, który chciałby posiadać każdy kibic piłkarski GKS-u.

Przedmiotem licytacji jest koszulka meczowa GKS-u z pamiętnego czwartoligowego sezonu 2005/2006. Wtedy wszystko zaczęło się od nowa... Jest to koszulka kapitana tamtej drużyny - Roberta Sierki wraz z jego podpisem. Koszulka została wylicytowana na aukcji po sezonie, a teraz przekazana przez dotychczasowego właściciela na aukcję dla Asi .Dziękujemy!

Cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na kibica GieKSy - Asię Kozak, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Asia jest wytrwałą i zaangażowaną dziewczynką, która chyba w jakiś swoisty sposób czerpie swe moce z zaangażowania w przeżywanie sportowych emocji. Poza oglądaniem polskiej reprezentacji uwielbia GKS Katowice - zawsze stara się wspierać piłkarzy na tyle, na ile potrafi, a na stadionie melduje się nawet po ciężkich ćwiczeniach (w ubiegłej rundzie nie opuściła żadnego meczu).

To wszystko pozwala jej wierzyć w siebie i ukryte możliwości - zawsze powtarza, że nie można się poddawać i nie poddaje się. Mimo wielu, bardzo wielu niepowodzeń i trudności dąży do celu, a przybicie piątki po meczu z piłkarzami tylko dodaje jej sił. Szczególnie z uwielbianym przez nią Grzegorzem Goncerzem. Asię w ciężkich, ale też dobrych chwilach wspomaga zawsze jej uśmiechnięta siostra Ola.

Z mniej przyjemnych spraw - Asia w wieku 19 miesięcy nagle zachorowała na ostre wirusowe zapalenie mózgu. Pomimo bardzo ciężkiego przebiegu choroby i bardzo złych rokowaniach wygrała! Przeżyła, ale jednocześnie rozpoczęła długą i ciężką walkę która trwa do dzisiaj, obecnie w postaci ciągłych rehabilitacji, zabiegów i zajęć ze specjalistami.

Pomóż Asi i weź udział w licytacji fantastycznej koszulki.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy