Libero i piłkarki GKS dalej grają razem

31.07.2018 08:41

Po serii trzech awansów żeńska drużyna GKS-u Katowice jest gotowa na podbój Ekstraligi, tj. najwyższej klasy rozgrywkowej. Libero będzie wspierać dziewczyny w osiąganiu kolejnych sukcesów i pozostanie sponsorem strategicznym drużyny także w rozpoczynającym się sezonie ligowym.

Po serii trzech awansów żeńska drużyna GKS-u Katowice jest gotowa na podbój Ekstraligi, tj. najwyższej klasy rozgrywkowej. W osiąganiu kolejnych sukcesów wspierać będzie dziewczyny katowickie Libero, które pozostanie sponsorem strategicznym drużyny także w rozpoczynającym się sezonie ligowym.

Piłkarki GieKSy noszą na swoich strojach logo Libero już od 2016 roku. Wówczas były świeżo po swoim pierwszym triumfie i właśnie startowały w drugiej lidze. Dla Libero było istotne, by od początku stawiać na inicjatywy ważne dla Katowic i ich mieszkańców.
- Wspieramy  katowickie inicjatywy sportowe oraz kulturalne, bo czujemy się częścią  lokalnej społeczno-ści.   Doceniamy pasję i zaangażowanie dziewczyn z żeńskiej drużyny GKS Katowice i jesteśmy pewni, że chcemy grać z nimi w jednej drużynie. Jesteśmy dumni z sukcesów zespołu, trzymamy kciuki za powodze-nie w Ekstralidze i z niecierpliwością czekamy na pierwszy występ piłkarek GKS Katowice– mówi Urszula Łatka-Styrkowiec – Asset Manager Libero.

- To bardzo ważne dla naszego klubu, że współpracujemy ze sponsorem, który utożsamia się z duchem sportu i współtworzy w mieście przestrzeń służącą rekreacji. Mamy świadomość, że wspólnie tworzymy historię futbolu w Katowicach. W nowym sezonie nasze zawodniczki zmierzą się w Ekstralidze z najlep-szymi drużynami w kraju. Dziewczyny mają poczucie wsparcia ze strony sponsora i społeczności miasta, co ma kapitalne znaczenie oraz pozwala skupić się na rywalizacji sportowej. Kooperacja z Libero umożli-wia nam stworzenie zespołowi w pełni profesjonalnych warunków pracy. Także poczucie, że ktoś kibicuje i wierzy w nasze działania, bardzo podnosi morale i mobilizuje do cięższej pracy – mówi Marcin Janicki, pre-zes GKS-u Katowice..
-
Libero to nowe, ekscytujące miejsce na mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekrea-cję i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z kla-sycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu. Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miej-sce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych ak-tywności na świeżym powietrzu. Więcej na galerialibero.pl.

 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy