Kup karnet na rundę jesienną

30.06.2017 09:40

Rusza sprzedaż karnetów na mecze rundy jesiennej Nice 1 ligi. W naszej ofercie nowość skierowana do całych rodzin!

Rozgrywki Nice 1 ligi rozpoczynają się już za miesiąc. Pierwszą kolejkę sezonu 2017/18 zaplanowano na ostatni weekend lipca. GKS Katowice na początek podejmie Pogoń Siedlce. W sumie jesienią nasz zespół rozegra na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 10 spotkań. Już teraz oferujemy Wam możliwość kupna karnetów na mecze najbliższej rundy.

Po konsultacjach ze Stowarzyszeniem Kibiców „SK1964” ustaliliśmy cenę indywidualnego karnetu na 80 zł („Blaszok”) i 120 zł (Trybuna Główna). Karnety ulgowe przeznaczone dla młodzieży (do 18 lat), seniorów (powyżej 65 lat) oraz kobiet kosztują tylko 40 zł. W naszej ofercie  pojawiła się też ważna nowość, czyli karnety rodzinne (opiekunowie kobieta i mężczyzna plus maksymalnie trójka dzieci do 15 lat) w cenie 160 zł. Do kupienia są także karnety ulgowe na sektor rodzinny za jedyne 8 zł.

Karnety to rozwiązanie najkorzystniejsze finansowo, a do tego gwarancja wygody. Posiadacze karnetów otrzymują dodatkowo darmowe wejście na pierwszy domowy mecz Pucharu Polski. Ponadto, zachowujemy system „cashback”, który gwarantuje posiadaczom karnetów zwrot 25 proc. wartości biletu w przypadku przegranej GieKSy na własnym boisku i 10 proc. w przypadku remisu.

Karnety można kupić już teraz w sklepie „Strefa GieKSy” na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 1A (I piętro, p. 145) oraz na stronie bilety.gkskatowice.eu. O rozpoczęciu sprzedaż biletów poinformujemy wkrótce.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy