III Bieg Pamięci Górników

09.08.2017 09:34

Wspólnie z naszym partnerem biznesowym firmą Węglo Smyk, zapraszamy do udziału w III Biegu Pamięci Górników, który odbędzie się 27 sierpnia.

To już trzecia edycja biegu mającego na celu zbieranie środków dla rodzin górników, którzy zginęli w wypadkach górniczych. Impreza odbędzie się 27 sierpnia na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej (dzielnica Orzegów, ul. Bytomska 15).

III Bieg Pamięci Górników organizowany jest na czterech dystansach. Dorośli pobiegną na 5 i 10 km, a dzieci na 400 i 800 m. Event będzie połączony z licznymi atrakcjami: turniejem piłki nożnej dla dzieci, festynem rodzinnym, animacjami dla najmłodszych, występami artystów i loterią z nagrodami. Specjalnym gościem Biegu będzie legendarny piłkarz GKS-u Katowice Jan Furtok! To będzie prawdziwe święto dla ludzi związanych z górnictwem, na które serdecznie zapraszamy.

Bieg ma charakter otwarty tzn. uczestniczyć w nim mogą amatorzy i osoby zrzeszone w klubach sportowych. Wpisowe wynosi 50 zł, a w dniu biegu 60 zł. Dochód zostanie w całości przeznaczony dla podopiecznych Fundacji You Can Help.

Warto pojawić się na Burloch Arenie i wesprzeć inicjatywę firmy Węglo Smyk. Los rodzin, które często tracą jedynego żywiciela rodziny jest też w Waszych rękach. Pokażmy, że jesteśmy jedną śląską rodziną, która jednoczy się w obliczu przeciwności losu.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.weglosmyk.pl oraz na profilu firmy na Facebooku.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy