GKS w GCZD

08.12.2014 20:36

Autor: ps

Jak co roku w okresie świątecznym delegacja GKS-u wybrała się do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, aby rozdawać młodym pacjentom szpitala uśmiechy i upominki.

Pracownicy klubu wraz z piłkarzami: Antoninem Buckiem, Przemysławem Pitrym, Jarosławem Wieczorkiem, Łukaszem Pielorzem, Piotrem Ceglarzem i Kamilem Cholerzyńskim starali się obdarować jak największą ilość chorych dzieciaków. Nikomu nie trzeba mówić jak wiele znaczy chwila, kiedy młodzi mogą na chwilę oderwać się od problemów.

Najmłodsi dostali od nas słodkie upominki, górę klubowych gadżetów, ale najistotniejsze w tym wszystkim było to, że piłkarze pamiętają o potrzebujących i i tych, do których nie zawsze uśmiecha się szczęście. Mamy nadzieję, że nasza dzisiejsza wizyta choc trochę zbliżyła ich do powrotu do zdrowia i już na wiosnę spotkamy się razem przy Bukowej.

To nie pierwsza nasza wizyta w katowickim szpitalu. Regularnie pojawiamy się w GCZD przy okazji świąt i Dnia Dziecka, bierzemy również udział w charytatywnych imprezach i staramy się pomagać przy zbiórkach pieniędzy na potrzeby szpitala. Nasza współpraca układa się wzorowo i mamy nadzieję, że będzie trwała jak najdłużej.

Życzymy wszystkim dzieciom z GCZD w Katowicach szybkiego powrotu do zdrowia i jak najwięcej pogodnych chwil. Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy