GKS - Stal [WSZYSTKO O MECZU]

27.07.2020 18:10

Czas na baraże, których stawką jest awans. We wtorek 28 lipca o godz. 20.15 GKS Katowice zmierzy się ze Stalą Rzeszów.

Podopieczni trenera Rafała Góraka nie wykorzystali swojej szansy w walce o bezpośredni awans, ale nadal są w grze i staną do rywalizacji w barażach. Z uwagi na to, że sezon zakończyliśmy na 3. miejscu w tabeli, spotkanie ze Stalą Rzeszów rozegramy na własnym boisku przy wsparciu kibiców. Mecz barażowy GKS - Stal we wtorek 28 lipca o godz. 20:15. Transmisja meczu na antenie TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej. - Nic straconego, bardzo liczę na Wasze wsparcie we wtorek. Wszyscy wiemy, co mamy w sercu - mówił po meczu z Resovią Rzeszów trener Rafał Górak. 

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa!

Mierzymy się z rywalem, którego forma w ostatnich tygodniach wyraźnie wzrosła. Stal Rzeszów na pewnym etapie walki była w naprawdę trudnej sytuacji i zamiast myśleć o grze w barażach, musiała ratować się przed strefą spadkową. Gdy piłkarze z Rzeszowa złapali już odpowiedni rytm, wspinali się konsekwentnie w górę tabeli i ostatecznie, po wygranej 4:0 ze Skrą Częstochowa, zajęli 6. miejsce, co zapewniło im udział w barażach. Po raz kolejny zatem przy Bukowej zobaczymy Grzegorza Goncerza. 

Bilety na wtorkowy mecz ciagle do nabycia!

W rozgrywkach 2019/2020, w dwóch meczach ze Stalą GieKSa zremisowała 1:1 na wyjeździe i wygrała 3:2 na własnym boisku, po bramce Grzegorza Janiszewskiego w ostatnich fragmentach spotkania. W obu meczach rywal postawił poprzeczkę bardzo wysoko, więc graczy z Katowic czeka niezwykle trudne zadanie. Poza grą nadal będzie Kacper Michalski, który pauzuje z powodu nadmiaru żółtych kartek. - Jesteśmy jedna wielką GieKSiarską rodziną i gramy do jednej bramki. Dziękuję Wam za dotychczasowe wsparcie i proszę o więcej - mówił po ostatnim meczu przy Bukowej pomocnik GKS-u Arkadiusz Woźniak. 

Mecze barażowe rozgrywane są  systemem pucharowym, więc zwycięzca meczu GKS - Stal zmierzy się z lepszym w spotkaniu Bytovii Bytów z Resovią. Decydujące spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 17.30. Wygrany awansuje do Fortuna 1 ligi. Należy podkreślić, że w przypadku braku rozstrzygnięcia meczu w regulaminowym czasie gry zarządzona będzie dogrywka oraz, w razie potrzeby, rzuty karne.

Do wejścia na stadion uprawnieni są tylko posiadadcze karnetów na cały sezon oraz osoby, które zakupiły bilety. Na każdym sektorze udostępnianych będzie 50 proc. miejsc. W związku z tym miejsce zajmowane przez kibica nie musi być tożsame z zakupioną wcześniej wejściówką. Widzowie zajmują co drugie miejsce w rzędach naprzemiennie. Na stadionie będzie możliwość zakupu napojów.

Informacja dla kibiców niepełnosprawnych: bilety otrzymali tylko wskazani członkowie Klubu Kibica Niepełnosprawnego, posiadający ważne orzeczenie o niepełnosprawności wraz z opiekunami.

Liczymy na Wasze zrozumienie wszystkich ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. 

Relacja LIVE z niedzielnego meczu także na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy