GKS Katowice - Puszcza [WSZYSTKO O MECZU]

10.08.2017 13:13

Katowiczanie w meczu 3. kolejki Nice 1 Ligi zmierzą się przy Bukowej z Puszczą Niepołomice. Początek piątkowego spotkania o godzinie 20:45.

Trójkolorowi  udali się w ramach 2. kolejki Nice 1 Ligi do Legnicy, gdzie czekała ich trudna przeprawa w spotkaniu z Miedzią. Trójkolorowa drużyna, która przeszła latem spore zmiany, zaprezentowała się nieźle. Długo prowadziła 1:0 z innym pretendentem do awansu, ostatecznie skończyło się na pechowym remisie 1:1. Czas spędzony na boisku płynie na korzyść nowej ekipy zbudowanej przez trenera Piotra Mandrysza. Z każdym kolejnym spotkaniem powinno być już lepiej, na co wszyscy przy Bukowej liczą w piątkowym starciu.

GieKSiarzom przyjdzie zmierzyć się z beniaminkiem. Ekipa Puszczy Niepołomice w sezonie 2016/2017 zajęła trzecie miejsce i z dorobkiem 62 pkt. uzyskała bezpośrednią promocję do wyższej ligi. Zapisała się też w pamięci kibiców futbolu w naszym kraju dobrym występem w Pucharze Polski, docierając do ćwierćfinału. Niepołomiczanie liczą, że po trzyletniej nieobecności w Nice 1 Lidze zadomowią się w niej na dłużej, spełniając wymogi także organizacyjne, związane z przystosowaniem stadionu do wyższego poziomu rozgrywkowego. Nie obyło się także bez wzmocnień zespołu. W Niepołomicach zakotwiczyli m.in. Dawid Ryndak z Zagłębia Sosnowiec, Marcin Stefanik z Siarki Tarnobrzeg, Robert Ziętarski z Gwardii Koszalin, czy Dawid Nowak z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

W historii rozgrywek pierwszoligowych obie drużyny spotkały się dwa razy. Na wyjeździe padł wynik 1:1, a przy Bukowej wiosną skończyło się na rezultacie 2:2.

Przypominamy, że podczas piątkowego meczu na stadionie obowiązuje płatność tylko gotówką. Bilety w promocyjnych cenach znajdziecie na Kupbilet.pl i w salonach EMPIK. Zachęcamy również do skorzystania z naszych relacji „na żywo”, które będą dostępne na oficjalnej stronie, a także na kontach GKS-u na Facebooku i Twitterze.

Tagi:
Nice 1 liga
Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy