GKS Katowice - Pogoń Siedlce [WSZYSTKO O MECZU]

25.09.2020 14:18

W czwartym ligowym starciu sezonu 2020/21, GKS Katowice podejmie przy Bukowej Pogoń Siedlce. Transmisja z tego spotkania za pośrednictwem tv.gkskatowice.eu!

Dwie bramki Adriana Błąda dały GKS-owi Katowice ważne wyjazdowe zwycięstwo w Polkowicach. Była to druga wygrana z rzędu podopiecznych trenera Rafała Góraka, więc w następnym spotkaniu katowiczanie zrobią wszystko co w ich mocy, by pójść za ciosem. W sobotę 26 września o godzinie 18:00 zagramy przy Bukowej z Pogonią Siedlce w ramach 5. kolejki spotkań. - Jesteśmy świadomi swoich niedoskonałości i trudności, które mamy. Chcemy być jednak coraz bardziej dojrzali i w meczu z Górnikiem Polkowice momentami wyglądało to tak, jakbym sobie tego życzył - mówił trener Górak. 

INFORMACJA O BILETACH. W DNIU MECZU NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY STACJONARNEJ!

Pogoń Siedlce rozpoczęła sezon 2 ligi z ujemnym dorobkiem punktowym. Pierwotnie Komisja Dyscyplinarna wymierzyła MKP Pogoń karę -6 punktów w rozgrywkach bieżącego sezonu. Jednak na posiedzeniu 23 września, Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN uwzględniła odwołanie klubu od orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN i obniżyła ją o połowę, przyznając klubowi karę -3 punktów. To oznacza, że Pogoń odrobiła już straty i po czterech meczach ma na swoim koncie 3 oczka. W poprzedniej kolejce siedlczanie na własnym boisku pokonali Hutnik Kraków 2:1 po golu Franciszka Wróblewskiego strzelonym w doliczonym czasie drugiej połowy. 

Na platformie tv.gkskatowice.eu transmisja sobotniego meczu GKS - Pogoń oraz niedzielnego starcia piłkarek GieKSy ze Sportis KKP Bydgoszcz. Nie możesz obejrzeć meczu na żywo? W takim razie sprawdź naszą propozycję

Pierwszy ligowy mecz pomiędzy zespołami z Siedlec i Katowic odbył się w sezonie 2014/2015. Do tej pory ekipy spotykały się jedenaście razy i siedmiokrotnie w tych meczach górą był GKS, tylko raz spotkanie zakończyło się remisem. W sezonie 2019/20 na własnym boisku pokonaliśmy rywala 2:1 po golu Arkadiusza Jędrycha z 85. minuty. - Wierzymy w to, co jesteśmy w stanie zrobić i każdy z nas jest pewny własnych możliwości. Pewnie, że możemy tak entuzjastycznie rozmawiać po zwycięstwach, ale poprzednie doświadczenia mocno nas zahartowały. Głowę mamy podniesioną do góry i kontynuujemy naszą walkę - mówił obrońca Michał Kołodziejski.


ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI ORGANIZACJI. Przypominamy, że na każdym otwartym sektorze udostępnianych będzie 50 proc. miejsc. Widzowie zajmują co drugie miejsce w rzędach naprzemiennie. Na stadionie dostępny jest catering. Liczymy na Wasze zrozumienie wszystkich ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. 

Relacja LIVE z niedzielnego meczu także na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy