GKS Katowice - Olimpia Elbląg [WSZYSTKO O MECZU]

04.05.2021 13:32

Piłkarze GKS-u Katowice odrabiają zaległości. W środę 5 maja przy Bukowej zmierzą się z Olimpią Elbląg. Transmisja meczu na sportize.pl i w aplikacji eWinner.

Po dwóch porażkach z rzędu, podopieczni trenera Rafała Góraka chcą zatrzeć złe wspomnienia i wrócić na zwycięską ścieżkę. Będą mieli ku temu okazję w środę 5 maja, gdy o godz. 18:00 podejmą przy Bukowej Olimpię Elbląg. Jest to pierwszy z dwóch meczów, które nie zostały rozegrane w pierwotnie zaplanowanych terminiach z powodu problemów zdrowotnych w naszym zespole. Transmisja meczu 27. kolejki na plaformie sportize.pl oraz za darmo w aplikacji eWinner. 

RAZEM PRZECIW DEPRESJI

Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie zespół, który w bieżących rozgrywkach walczy o utrzymanie na szczeblu centralnym. Olimpia Elbląg w ostatniej kolejce poniosła bardzo bolesną porażkę z Olimpią Grudziądz (1:3). Po 29 meczach podopieczni trenera Jacka Trzeciaka mają na swoim koncie 26 punktów i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Tracą trzy oczka do ekip, które znajdują się w bezpiecznej strefie. Zatem każdy kolejny mecz elblążanie będą grali z nożem na gardle. 

TRANSMISJA GKS - OLIMPIA

Najskuteczniejszym graczem w obozie rywala jest Janusz Surdykowski, który w bieżących rozgrywkach dwunastokrotnie trafiał do siatki rywala. W rundzie jesiennej pokonaliśmy Olimpię na wyjeździe 2:1 po golach Marcina Urynowicza oraz Arkadiusza Jędrycha. Liczymy na to, że w środę także zapiszemy na swoje konto pełną pulę. Musimy jednak być bardzo ostrożni, ponieważ aż pięciu graczy GieKSy jest zagrożonych pauzą za otrzymanie żółtej kartki.
Ze względu na obecne regulacje mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga