GKS - Bytovia [WSZYSTKO O MECZU]

09.08.2019 13:01

Przed GKS-em Katowice spotkanie 3. kolejki 2 ligi. W sobotę o godz. 19.00 zagramy z Bytovią. Otwarcie bram stadionu od godz. 18.00.

W ostatnim meczu GieKSa odkuła się po porażce na inaugurację i zdobyła swoje pierwszy trzy punkty w sezonie 2019/2020. Na boisku Gryfa Wejherowo wygraliśmy 2:0 po golach Arkadiusza Jędrycha i Adriana Błąda. Przed zespołem powrót na Bukową, by w ramach 3. kolejki zmierzyć się z Bytovią Bytów, także spadkowiczem z 1 ligi. Spotkanie między drużynami odbędzie się w sobotę 10 sierpnia o godzinie 19:00. - Cały czas musimy ciężko pracować i nie pozwalamy sobie na moment rozluźnienia. W meczu z Gryfem zobaczyłem iskrę w oczach moich zawodników - mówił zaraz po pierwszej wygranej trener Rafał Górak. 

Bilety w sprzedaży!

Zespół z Bytowa po dwóch kolejkach ma taki sam dorobek punktowy co GieKSa. Na otwarcie sezonu podopieczni trenera Adriana Stawskiego przegrali 1:2 z Elaną Toruń, a w poprzedniej kolejce na własnym obiekcie pokonali Widzew Łódź 2:1. Bytovia latem przeszła rewolucję. W składzie naszego kolejnego rywala pojawiło się wielu młodych zawodników, wspartych doświadczeniem m.in. dobrze znanego z polskich boisk Brazylijczyk Deleu. Ciekawostką jest natomiast obecność w składzie Bytovii Michała Rutkowskiego - wnuczka Franciszka Sputa, legendy GKS-u Katowice.

Karnety w obniżonych cenach! 

Do historii bez wątpienia przejdzie ostatni pojedynek pomiędzy drużynami. Ratująca się przed spadkiem GieKSa potrzebowała wtedy remisu, by pozostać na zapleczu Ekstraklasy. Bramka stracona w 97. minucie spowodowała, że do 2 ligi spadliśmy zarówno my, jak i rywal z Bytowa. W sobotę zespoły na ligowym szlaku spotkają się po raz jedenasty. GieKSa wygrywała w tych starciach trzykrotnie. - To idealny moment na przerwanie passy bez wygranej u siebie, bo przyjeżdża Bytovia i doskonale wiemy, z czym ten rywal nam się kojarzy. Damy z siebie wszystko, by przygotować się równie dobrze, co na starcie w Wejherowie - mówił Radek Dejmek. 

WAŻNE: Bramy na Stadion Miejski zostaną otwarte o 18:00, na godzinę przed rozpoczęciem meczu. 

Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE. Przypominamy także, iż w dzień meczowy otwarty jest znajdujący się na Stadionie Miejskim sklep partnera GKS-u firmy RED BOX. 

Transmisja PPV (pay-per-view) z meczu GKS-u Katowice w cenie 12 PLN na platformie TVCOM. Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy