GieKSa wręczyła Szlachetną Paczkę

10.12.2017 15:00

Przygotowana dzięki Waszej pomocy paczka trafiła do pani Ani i jej synów. Widząc łzy szczęścia obdarowanej rodziny jedno wiemy na pewno – warto pomagać!

GKS Katowice wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców „SK1964” w tym roku ponownie włączył się do akcji „Szlachetna Paczka”. W akcję zbiórki darów włączyli się nie tylko fani, ale i sportowcy wszystkich sekcji reprezentujących Klub. Dzięki zaangażowaniu Was wszystkich przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę GieKSy.

W sobotę mogliśmy odwiedzić panią Anię oraz jej synów Szymona i Mateusza, by przekazać liczne i wyjątkowo ciężkie pakunki. W rolę Mikołajów wcielili się piłkarz Łukasz Zejdler, siatkarz Kacper Stelmach oraz hokeista Patryk Krężołek, którym – co jasne - towarzyszył GieKSik. Trudno opisać radość i wzruszenie, które wywołały prezenty. Koniecznie musicie wiedzieć, że trafiły w odpowiednie ręce i to dzięki Wam rodzina pani Ani będzie miała lepsze święta.

A to wcale nie był koniec niespodzianek. Towarzysząca nam dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy Agnieszka Nizio przekazała rodzinie bon na zakupy o wartości 1000 zł! Galerię z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia Szlachetnej Paczki GKS-u Katowice. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Centrum Handlowego 3 Stawy.

Już teraz jesteśmy pewni, że za rok też staniemy na wysokości zadania!

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy