FUCHS wspiera śląski sport

13.02.2019 14:53

Z radością informujemy, że FUCHS OIL CORPORATION zdecydował się na kontynuowanie współpracy z GKS-em Katowice.

FUCHS OIL CORPORATION jest największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. W siedzibie firmy w Gliwicach doszło w środę do uroczystego przedłużenia umowy o współpracy. Na jej mocy firma pozostanie Sponsorem Premium GieKSy, co oznacza, że jej logo wciąż będzie widniało na koszulkach katowickich piłkarzy. Okazja do parafowania umowy była wyjątkowa, bo w siedzibie firmy FUCHS spotkały się Kluby Biznesu GKS-u Katowice i Górnika Zabrze w ramach wspólnego śniadania biznesowego. 
 
- Zaangażowanie w sport, także podmiotów gospodarczych, ma charakter inwestycyjny, ponieważ z jednej strony wspieramy profesjonalny sport, a z drugiej wspomagamy wychowanie dzieci. Zarówno Katowice, jak i Zabrze budują silną kulturę sportu razem z partnerami biznesowymi. Dlatego szczególnie cieszy nas kolejny rok współpracy z FUCHS. Wspólnie tworzymy dobry klimat dla rozwoju przedsiębiorstw w naszej aglomeracji - mówił Waldemar Bojarun, wiceprezydent miasta Katowice.
 
- Cieszymy się, że tradycja wspólnych biznesowych spotkań na początku roku, w tym szczególnym miejscu, w siedzibie naszego partnera, została podtrzymana. Cieszy fakt, że nasza współpraca została doceniona także przez nowy Zarząd, czego efektem jest kolejna umowa, która gwarantuje między innymi, że logo FUCHS będzie obecne na koszulce już czwarty sezon z rzędu. Na dzisiejszym śniadaniu wspólnie pokazaliśmy jak ogromny potencjał biznesowy skupiony jest wokół sportu. Jestem przekonany, że było to owocne spotkanie dla wszystkich biorących w nim udział – podkreśla Bartosz Malaka, kierownik Działu Sprzedaży GKS-u. 

Poniżej materiał wideo GieKSa TV. Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć.

---  
FUCHS OIL CORPORATION 
Oleje i smary FUCHS stosowane są przez kierowców samochodów, motocyklistów, użytkowników maszyn budowlanych i rolniczych, w firmach transportowych i komunikacyjnych oraz we wszelkich gałęziach przemysłu. Obecnie znacząca część samochodów osobowych, ciężarówek, urządzeń transportowych, maszyn budowlanych czy rolniczych zjeżdżających z linii produkcyjnych jest posmarowana lub napełniona przynajmniej jednym produktem FUCHS. W Niemczech FUCHS jest liderem na rynku olejów silnikowych oraz amortyzatorowych do montażu fabrycznego. Dzięki zaawansowanym technologiom i najwyższym standardom jakościowym, produkty FUCHS charakteryzują się dużą wydajnością, skutecznością i niezawodnością.

 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy