• Chudzik (64)
  • Kopińska (89)

GKS Katowice: Klimek - Konkol, Hajduk, Konieczna, Olszewska - Koch, Nosalik, Kozak - Buszewska, Brzęczek, Łąckiewicz-Oślizło (66. Noras).

Medyk POLOmarket Konin:

Po historycznej wygranej z Górnikiem Łęczna, tym razem piłkarki GKS-u Katowice musiały uznać wyższość czterokrotnego mistrza Polski - Medyka Konin. Pierwsza bramka spotkania padał w 14. minucie po samobójczym trafieniu Nicoli Brzęczek. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie. GieKSie udało się doprowadzić do wyrównania w 62. minucie, gdy Joanna Olszewska wykorzystała szansę z rzutu karnego. Remis trwał zaledwie dwie minuty. Drugiego gola dla Medyka strzeliła Natalia Chudzik, a w 89. minucie wynik ustaliła Dominika Kopińska.

To był ostatni mecz sezonu piłkarek GKS-u na własnym boisku. Przed nami jednak jeszcze trzy kolejki wyjazdowe. 25 maja o godzinie 13:00 zagramy w Sosnowcu z Czarnymi.